For Media

For the Press

Press Office of the Cluster World Congress is ready for large press interest
and with the greatest care will handle hundreds of Polish and foreign journalists participating in the congress,
and the media who want to now inform the world about important news about the Cluster World Congress!

 Szanowni Państwo

 Hasłem przewodnim II Kongresu jest: “Potrójna helisa w realizacji międzynarodowych projektów. Budowanie gospodarki lokalnej i światowej poprzez kooperację międzysektorową.”

Podczas Kongresu będą mieli Państwo okazję do dokładnego zapoznania się nie tylko z założeniami polityki klastrowej ale również z prekursorskim na skalę światową projektem POLSKA 3.0, który zakłada stworzenie atrakcyjnej strefy biznesu, świetnie skomunikowanego obszaru inwestorskiego, który będzie przyciągał kapitał ludzki, podmioty gospodarcze i inwestycje.

Po niewątpliwie ogromnym sukcesie I Światowego Kongresu Klastrów, w jego drugiej edycji udział zapowiedziało już kilkuset gości z całego świata. Jest to niezaprzeczalnie największe tego typu wydarzenie w Europie Centralnej na którym obecni będą eksperci z różnych dziedzin gospodarki, nauki i biznesu.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w II Światowym Kongresie Klastrów.

Akredytacja

Dziennikarze zainteresowani otrzymaniem akredytacji na II Cluster World Congress – Światowy Kongres Klastrów, który odbędzie się w dniach 31 marca – 1 kwietnia 2016 r. w Dąbrowie Górniczej, proszeni są o uzupełnienie formularza rejestracyjnego znajdującego się poniżej. Podczas rejestracji uczestników w dniu kongresu, dziennikarze proszeni będą o okazanie legitymacji prasowej.