Prelegenci

Poznaj naszych Prelegentów

Gwarantem wysokiego poziomu merytorycznego kongresu jest Rada Ekspercka,
w skład której wchodzą przedstawiciele kluczowych dla klastrów instytucji
i podmiotów zaangażowanych w rozwój klasteringu.

Krzysztof Pawlowski

Krzysztof Pawłowski

Jerzy Buzek

Jerzy Buzek

Wojciech Saługa marszałek ślaska

Wojciech Saługa

Zbigniew Podraza

Zbigniew Podraza

Jacek-Janiszewski-300x300

Jacek Janiszewski

2_12675_0

Tadeusz Ferenc

Grzegorz Wacławik

Grzegorz Wacławik

Bogdan Węgrzynek

Bogdan Węgrzynek

paweł soroka

Paweł Soroka

Subira

Antoni Subira

DSC_0016

Kamil Wyszkowski

jan-krol

Jan Król

Anna Hetman prezydent Jastrzębia

Anna Hetman

Peter_Nowak

Peter Nowak

Gabriela Tomik

Gabriela Tomik

zygmunt berdychowski

Zygmunt Berdychowski

Mieczyslaw Kwiatkowski

Mieczysław Kwiatkowski

Jakub Stonawski

Jakub Stonawski

user_4383085_5f026d_huge

Angelika Jarosławska

Tomasz Leśniak2

Tomasz Leśniak

Andrzej Mądrala

Andrzej Mądrala

??????????????????????????????????

Krystian Lurka

Rysunek bez nazwy

Magdalena Strzelecka

Magdalena Wróbel zdjęcie 1

Magdalena Wróbel

PawelKopijer11 duze

Paweł Kopijer

Krzysztof Cygoń

Krzysztof Cygoń

daniluk2

Piotr Daniluk

Marek Malawski

J. Dzieńdziora

Joanna Dzieńdziora

Dariusz_Rycek

Dariusz Rycek

Zdzisława Dacko - Pikiewicz

Zdzisława Dacko – Pikiewicz

Czesława Christowa

Czesława Christowa

Roman Kolek

Roman Kolek

Wojciech Setny

Wojciech Setny

Bartosz Postulka

Bartosz Postulka

Agata_Kołodziejczyk_zdjecie

Agata Kołodziejczyk

BGCh_małe

Beata Gładkowska-Chocian

masiuk

Krzysztof Masiuk

ZN (1)

Zbigniew Niesiobędzki

Mariusz_Piechota

Mariusz Piechota

Kuriata-Kościelniak Ewa

Ewa Kuriata-Kościelniak

Damian Masel

Damian Masel

Rafał Baniak

Rafał Baniak

Paweł Galbarczyk

Paweł Galbarczyk

Izabela Witczak

Izabela Witczak

Andrzej M. Fal

Andrzej M. Fal

Grzegorz Filipowicz

Grzegorz Filipowicz

Mieczysław Kieca

Mieczysław Kieca

Mariusz Adamczyk

Mariusz Adamczyk

Jacek_Siwiec

Jacek Siwiec

Tomasz_Szelagowski

Tomasz Szelągowski

???????????????????????????????

Mark Donvil

Piotr Świerczyński

Piotr Świerczyński

Daniel Jakubczyk

Daniel Jakubczyk

Renata Rycerz

Renata Rycerz

Stanisław Popiel

Stanisław Popiel

Arkadiusz Lewicki - Zdjęcie 0

Arkadiusz Lewicki

Andrzej Voigt -

Andrzej Voigt

Bez tytułu3

Tadeusz Donocik

Ajay Pal

Ajay Pal

Marek Niemczyk - zdjęcie

Marek Niemczyk

anna kaczmarek

Anna Kaczmarek

Andrzej k. kisiel

Andrzej K. Kisiel

Lech Kuchnowski

Lech Kuchnowski

prof Zygmunt Babiński,

Zygmunt Babiński

Bez tytułu

Bogdan Myśliwiec

Malgorzata Kulig_Juźwiak_zdjęcie

Malgorzata Kulig Juźwiak

Spychalski

Andrzej Spychalski

Włodzimierz Grycner

Włodzimierz Grycner

Łukasz Kister

Łukasz Kister

Elżbieta Syrda

Elżbieta Syrda

Elżbieta Nachlik

Elżbieta Nachlik

Beata-Libera-Małecka

Beata Libera-Malecka

Błażej Grabowski

Błażej Grabowski

Krzysztof Juryk

Krzysztof Juryk

Wieslaw_Banys

Wiesław Banyś

Katarzyna Szczepańska-Woszczyna

Katarzyna Szczepańska-Woszczyna

Petr_Forman_ILA_2015

Petr Forman

Ewa Turczańska

Ewa Turczańska

Yaroslav Romanchuk – Międzynarodowe Centrum Prawne Eucon w Kijowie,

Yaroslav Romanchuk

Wojciech Komorniczak – Klaster BSP, PPT Systemów Bezzałogowych

Wojciech Komorniczak

Władysław Ortyl marszalek woj. podkarpac

Władysław Ortyl

??????????

Tomas Sibaja

Beata Grabowska - Bujna

Beata Grabowska – Bujna

John-Spears

John Spears

Vladimir Repik –Dyrektor Departamentu Finansów w Kijowskiej Miejskiej Administracji Państwowej,

Vladimir Repik

Tomasz Zaboklicki

Tomasz Zaboklicki

Bernard L. Simon

Bernard L. Simon

Anna Skarżyńska

Anna Skarżyńska-Zientak

Maksym Kuzmenko - Dyrektor Departamentu Przemysłu i Rozwoju Przedsiębiorczości w Kijowskiej Miejskiej

Maksym Kuzmenko

Andrzej Tor

Andrzej Tor

Przemysław Kuśmierek,

Przemysław Kuśmierek

Marcin Lis

Marcin Lis

Prof. dr hab. inż Jan Szmidt - rektor  PO Warszawa

Jan Szmidt

prof. Artur Bartkowiak – Klaster Chemiczny Zielona Chemia

Artur Bartkowiak

Prezes Zarządu BOMBARDIER - Alain Bellemare

Alain Bellemare

Nikolai Povoroznyk – Dyrektor Departamentu Gospodarki i Inwestycji w Kijowskiej Miejskiej Administracji Państwowej,

Nikolai Povoroznyk

Anna_Rulkiewicz_zdjecie

Anna Rulkiewicz

kpt. Czesław Szarek

Czesław Szarek

kpt Józef Gawłowicz

Józef Gawłowicz

Jiri Cienciała

Jiří Cieńciała

Jan Pyś

Jan Pyś

Igor Nikonov - Pierwszy Wicemer w Kijowskiej Miejskiej Administracji Państwowej,

Igor Nikonov

Prof. dr hab.inż. Mariusz Figurski – Klaster Inżynierii Kosmicznej i Satelitarnej

Mariusz Figurski

Pvla Bruskova

Pavla Bruskova

Kazimierz Barczyk  - Przewodniczący Stowarzyszenia Gmin i Powiatów Małopolski

Kazimierz Barczyk

Pavel Santarius

Pavel Santarius

Grzegorz Wiśniewski – Prezes Zarządu Instytutu Energetyki Odnawialnej

Grzegorz Wiśniewski

Patrick Gruber – Deilmann-HanielMining Systems GmbH

Patrick Gruber

Jacek Krupa marszalek woj malopolskiego

Jacek Krupa

Anna Wisniewski – Hungarian Embassy Consulate General in Krakow, economics senior councilor

Anna Wisniewski

Adamiak zdjęcie

Katarzyna Adamiak

Krzysztof Kwiatkowski

Krzysztof Kwiatkowski

photo

Kazik Anhalt

Zygmunt Krasiński

Zygmunt Krasiński

ANNA KATARZYNA NIETYKSZA

Anna Katarzyna Nietyksza

Keep your best moments alive!

Miłosz Krawczyk

jacek-820x490

Jacek Drożdżał

stanisław staniszewski

Stanisław Staniszewski

pobrane

Grzegorz Chocian

Falinski-OK

Maria Andrzej Faliński

Bez tytułu2

Andrzej Malinowski

pobrane

Wojciech Nowak

pobrane (1)

Stanisław Nawrat

jwolanin

Jerzy Wolanin

Andreas-Glenz-zdj.profilowe

Andreas Glenz

Andrzej_Arendarski

Andrzej Arendarski

DLOOPWydarzenia

Andrzej Siemaszko

Michał Jasieński

Michał Jasieński

Josef Tobola

Józef Tobola

Jakub Karp

Jakub Karp

Mamadou M. Bah

Mamadou M. Bah

GM_Portret Biznes1

Grzegorz Małecki

Witalij Kliczko

Witalij Kliczko

Ekin_Taskin CWC

Ekin Taskin

Dariusz Dziadzio

Dariusz Dziadzio

Artur Bramora

Artur Bramora